PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Zestaw 5: alarm Rodger + poduszka wibracyjna

Zestaw 5: alarm Rodger + poduszka wibracyjna

 • Producent: Rodger BV
 • Dostępność: Wysyłamy w 24h
 • Nowe majtki sensoryczne:
  Typ majtek sensorycznych:
 • Ilość
  Cena: 1 145,00 1 100,00

Zestaw 5: bezprzewodowy alarm wybudzeniowy Rodger z 2 szt. majtek sensorycznych oraz poduszką wibracyjną


Bezprzewodowy alarm wybudzeniowy RODGER BAS0101
to Wyrób Medyczny klasy I spełniający wymogi Dyrektywy 942/EEC dla wyrobów medycznych przeznaczony do terapii monosymptomatycznego moczenia nocnego u dzieci i młodzieży przez okres 3 miesięcy zgodnie z Zaleceniami Polskiej Grupy Ekspertów Polskiego Towarzystwa Uroligii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej powołanej przez Minsitra Zdrowia RP.

 

Kupuj z głową. Teraz możesz oszczędzić kupując gotowy zestaw, w którego skład wchodzi:

 

 • - alarm wybudzeniowy Rodger (Nadajnik oraz odbiornik) i 2 szt. majtek sensorycznych
 • - kalendarz sukcesów wraz z naklejkami
 • - poduszka wibracyjna 

 

 Ponieważ niektóre dzieci z problemem moczenia nocnego zapadają w bardzo głęboki sen i trudno jest rodzicom je dobudzić, a sam sygnał dźwiękowy alarmu wybudzeniowego może okazać się niewystarczający - poduszka wibracyjna Vibes podpięta do alarmu Rodger generuje w chwili pojawienia się moczu na majtkach sensorycznych Rodger silne drgania, które obudzą nawet najmocniej śpiącą osobę.

Poduszka wibracyjna Vibes wykonana jest z plastiku w kształcie koła o średnicy 12 cm. Wkłada się ją do poszewki poduszki lub jaśka, na którym śpi dziecko. Silne wibracje generowane w chwili zmoczenia majtek obudzą dziecko wraz z równolegle rozlegającym się sygnałem dźwiękowym. Wyłączenie wibracji poduszki Vibes następuje w chwili wyłączenia dźwięku alarmu poprzez naciśnięcie czerwonej diody znajdującej się na odbiorniku alarmu wybudzeniowego Rodger.

Ponieważ zasilanie poduszki Vibes odbywa się poprzez alarm wybudzeniowy, zaleca się aby Odbiornik alarmu podłączony był do źródła zasilania (tj. do kontaktu). Zasilanie bateriami może okazać się zbyt słabe do jednoczesnego zasilenia poduszki oraz alarmu.

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU. Ilość zestawów ograniczona.

Producent Wyrobu: 
 RODGER BV Langakker 5c, 5371 EV  Ravenstein, HOLANDIA, Tel: +31(0)541 - 35 14 49, Email: info@rodger.nl

Autoryzowany dystrybutor
UCLIN Paweł Niedziałek, Al. Niepodległości 74A/27, 02-626 Warszawa, POLSKA tel. 508310393, email: uclin@op.plOstrzeżenie:
 To jest Wyrób Medyczny. Uzywaj go zgodnie z Instrukcją Obsługi lub etykietą. W razie wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą

 


Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.