PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy

O Sklepie

 

Firma UCLIN działająca na rynku polskim od 2006 roku jest wyspecjalizowanym importerem i dystrybutorem nowoczesnych alarmów wybudzeniowych , elektronicznych czujników moczu , specjalistycznej bielizny chłonnej wielokrotnego użytku oraz specjalistycznych kostiumów kąpielowych dla osób z inkontynencją  zalecanych w:

  • leczeniu moczenia nocnego u dzieci i młodzieży 
  • terapii nietrzymania moczu u dzieci 
  • zapewnieniu komfortu życia osobom dorosłym z inkontynencją urologiczną lub kałową

 

Co roku poszerzamy asortyment wprowadzając na rynek polski wyroby wysokiej jakości pochodzące od wyselekcjonowanych dostawców zagranicznych. Większość oferowanych przez nas urządzeń, to certyfikowane Wyroby Medyczne zgłoszone w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych, spełniające wymogi Ustawy o Wyrobach Medycznych oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa.

Poza działalnością handlową, UCLIN zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat bezpiecznych sposobów leczenia moczenia nocnego, radzenia sobie z moczeniem dziennym, czy inkontynencją, uczestnicząc w najważniejszych targach i konferencjach z dziedziny urologii i nefrologii oraz w prezentacjach w lokalnych podmiotach zajmujących się diagnostyką i leczeniem moczenia nocnego u dzieci.

Oferowane przez nas urządzenia są wyselekcjonowane tak, by spełniały wymogi naszych Klientów i były dostosowane do specyficznych potrzeb każdego dziecka, użytkownika i możliwości finansowych rodziny.

W razie wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy - pomożemy Państwu dobrać optymalny dla Waszego dziecka, pacjenta lub klienta sprzęt.

 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.


Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.