PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Uriwell przenośna toaleta na mocz dla dorosłych

Uriwell przenośna toaleta na mocz dla dorosłych

Happy Pi, to zabawna i poręczna przenośna mini toaleta na mocz dla dzieci. Można zawsze mieć ją przy sobie, a w razie potrzeby skorzystać, gdy odwiedzenie toalety jest niemożliwe. Happy Pi ma pojemność 350 ml i rozciąga się w wyniku napełnienia. Jest higieniczna i szczelnie zamykana kapturkiem w postaci żabki, gwarantującym, iż zawartość nie wyleje się na zewnątrz.

Produkt posiada międzynarodowy patent, certyfikat CE oraz ISO. Happy Pi przeznaczona jest dla dzieci, które chwilowo nie mogą skorzystać z toalety, dla dzieci i młodzieży w szpitalach jako alternatywa dla korzystania z niehigienicznych kaczek, czy toalet, dla dzieci na wózkach inwalidzkich a także dla dzieci, które przechodzą trening czystości i uczą się żyć bez pieluchy - siusianie może być zabawą, gdyż można liczyć ile rowków pojemniczka udało się wypełnić i co więcej oddanie moczu przez dziecko możliwe jest praktycznie wszędzie, gdyż Happy-Pi można mieć zawsze ze sobą.

Przenośna toaleta Happy Pi wielokrotnego użytku, to produkt dla Eco Rodziców i Eco Dzieci.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.