PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Zestaw - URIFLEX LIberty Bezprzewodowy Alarm z poduszką wibracyjną

Zestaw - URIFLEX LIberty Bezprzewodowy Alarm z poduszką wibracyjną

 • Producent: Urifoon BV
 • Dostępność: Wysyłamy w 24h
 • Typ majtek sensorycznych:
  Rozmiar majtek:
 • Ilość
  Cena: 1 450,00 1 390,00
URIFLEX Liberty Bezprzewodowy alarm wybudzeniowy - zestaw z poduszką wibracyjnąTo najnowocześniejszy i najbardziej zaawansowany alarm wybudzeniowy. Uriflex Liberty bezprzewodowy alarm wybudzeniowy, to Wyrób Medyczny klasy I przeznaczony do leczenia moczenia nocnego u dzieci i młodzieży. Alarm poprzez bezpieczny trening behawioralny umożliwia dziecku rozpoznanie sygnałów wysyłanych w nocy z pełnego pęcherza i nabycie kontroli nad pracą pęchęrza w nocy.

Stosowanie alarmu wybudzeniowego u dzieci powyżej 5 roku życia, u których nie stwierdzono wady ani choroby układu moczowego jest najbardziej popularną i najbardziej skuteczną metodą leczenia tej dolegliwości zalecaną jako terapia pierwszego rzutu przez międzynarodowe towarzystwa naukowe takie jak: ICCS (International Children's Continence Society), ERIC.org.uk, PTNF (Polskie Towarzystwo Nefrologii Dziecięcej), PTUD (Polskie Towarzystwo Urologii Dzięcęj) zajmujące się zaburzeniami mikcji u dzieci.


Uriflex Liberty Bezprzewodowy Alarm Wybudzeniowy posiada aż 10 sygnałów dźwiękowych, z których użytkownik może wybrać jakiś ulubiony lub ustawić wybór losowy. Dziecko zakłada na noc specjalne majtki sensoryczne, do których przypina niewielki nadajnik i układa się do snu. W chwili gdy pęcherz osiągnie w nocy maksymalną pojemność czynnościową i pierwsze krople moczu pojawią się na majtkach, alarm głośnym sygnałem dźwiękowym obudzi dziecko, które wyłącza alarm i udaje się do toalety by całkowicie opróżnić pęcherz, po czym podejmuje czynnosći higieniczne, zakłada nowe suche majtki sensorycznej z czujnikiem i układa się do snu. Rano wraz z rodzicem dziecko zaznacza na specjalnym Kalendarzu Sukcesów efekt danej nocy.

W tym alarmie wybudzeniowym Wytwórca wprowadził unikalne rozwiązanie dwustopniowego wyłączania dzwoniącego alarmu w nocy, aby zagwarantować, że dziecko wybudzi się dobrze i w pełni świadome będzie mogło udać się do toalety i podjąć dalsze kroki. Taki sposób działania gwarantuje osiągnięcie szybszych efektów w tej terapii i samokontroli nad pracą pęcherza w nocy. Wyłączenie alarmu możliwe jest poprzez : a) odpięcie Nadajnika z majtek sensorycznych  b) przyciśnięcie przycisku na tarczy Odbiornika.

Drugim innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie samoładowalnej baterii w Nadajniku. Wystarczy, że po każdej nocy przypniesz go do Obiornika, a bateria naładuje się sama, tak by system był gotowy do ponownego użycia wieczorem. Rodzic nie musi juz martwić się o ciągłą wymianę baterii.

Trzecim innowacyjnym rozwiązaniem jest to, że dla dzieci które zapadją w głęboki sen i moga mieć trudności z dobudzeniem, przewidziana jest możliwość podłączenia do zestawu poduszki wibracyjnej (kupowana osobno) która łączy się z alarmem za pomocą Bluetooth i żadne kabelki nie plączą się wokół dziecka.


Zestaw podstawowy zawiera::

 • alarm (Odbiornik i Nadajnik)
 • dwie sztuki majtek sensorycznych
 • wtyczkę z kablem zasilającym
 • Kalendarz Sukcesów
 • zestaw naklejek
 • instrukcja obsługi
 • instrukcja prania majtek sensorycznych


Gwarancja na alarm wynosi 1 rok od daty sprzedaży
Gwarancja na majtki wynosi 3 miesiące od daty sprzedaży

Majtki sensoryczne dostępne są w następujących rozmiarach:

104/110 cm (wiek 4-5 lat)
116/122 cm (wiek 6-7 lat)
128/134 cm (wiek 8-9 lat)
140-146 cm (wiek 10-11 lat)
152/158 cm (wiek 12-13 lat)
164/170 cm (wiek 14-15 lat)
176/182 cm (wiek pow 16 lat)Producent Wyrobu:
  URIFOON BV Mennonietenbuurt 29, 1427 AX Amstelhoek, HOLANDIA, Tel: +31(0)297 - 760 001, Email: info@urifoon.nl

Autoryzowany dystrybutor:
 UCLIN Paweł Niedziałek, Al. Niepodległości 74A/27, 02-626 Warszawa, POLSKA tel. 508310393, email: uclin@op.plTo jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania

lub etykietą.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.