PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
PJAMA Alarm ze spodniami chłonnymi  krótką nogawką

PJAMA Alarm ze spodniami chłonnymi krótką nogawką

  • Producent: PJAMA AB
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Rozmiar spodni PJAMA:
  • Ilość
    Cena: 1 480,00 1 400,00

 Alarm ze spodniami chłonnymi PJAMA (kolor szary) - krótka nogawka

Nowe chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA dla osób z moczeniem nocnym przeznaczone są do codziennego użytku dla dzieci i osób dorosłych borykających się z problemem moczenia nocnego jako zabezpieczenie pościeli oraz materaca łóżka przed przemoczeniem spowodowanym nietrzymaniem moczu. Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA są wygodne, wykonane z oddychających specjalistycznych materiałów o właściwościach absorbcyjnych i oddychających. Ze spodni PJAMA można korzystać w domu, w czasie wyjazdów na zielone szkoły, kolonie, obozy, noclegi o u znajomych. Teraz możesz budzić się co rano w suchej pościeli, bowiem masz odpowiednie zabezpieczenie. Spodnie chłonne PJAMA absorbują ponad pół litra moczu pozostając suche na zewnątrz. Obszar chłonący ma kształt bokserek, dlatego spodnie PJAMA pochłoną mocz niezależnie od pozycji w jakiej śpi użytkownik. Teraz nowy model spodni chłonnych PJAMA współpracuje z bezprzewodowym  alarmem wybudzeniowym PJAMA mając zadanie obudzić użytkownika w momencie pojawienia się moczu w nocy, po to by dziecko nauczyło się samodzielnie kontrolować pracę pęcherza w nocy.

Nowe spodnie chłonne PJAMA posiadają kieszonkę wewnętrzną wewnątrz której znajdują się zatrzaski, do których przypina się Nadajnik PJAMA. W chwili pojawienia się moczu na majtkach alarm wybudzeniowy PJAMA wybudzi dziecko sygnałem dźwiękowym.

Alarm PJAMA  można połączyć ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji PJAMA w celu monitorowania przebiegu procesu terapii leczenia moczenia nocnego i postępów dziecka.

Po użyciu odepnij ze spodni NADAJNIK PJAMA,  wywiń spodnie PJAMA na lewą stronę i upierz je w temperaturze do 60 stopni, poddaj wirowaniu na najwyższych obrotach, rozwieś w przewiewnym miejscu celem wysuszenia. Spodni PJAMA nie wolno suszyć w automatycznej suszarce. Nie stosować wybielacza ani środków zmiękczających.

Spodnie PJAMA powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Zawsze należy skonsultować powody występowania moczenia nocnego z lekarzem prowadzącym i dobrać odpowiednią, zaleconą przez lekarza formę leczenia tej dolegliwości.

Spodnie PJAMA dostępne są w wersji z długimi lub krótkimi nogawkami w pełnej rozmiarówce dla dzieci:

98/104 cm obw w pasie : 51-67cm, obw w biodrach: 68cm,  poziom chłonności 300 ml
110/116 cm obw w pasie: 52-71cm, obw w biodrach: 73cm, poziom chłonności 350 ml
122/128 cm obw w pasie: 54-75cm, obw w biodrach: 79cm, poziom chłonności 400 ml
134/140 cm obw w pasie: 57-85cm, obw w biodrach: 83cm, poziom chłonności 550 ml
146/152 cm obw w pasie: 60-89cm, obw w biodrach: 87cm, poziom chłonności 560 ml
158/164 cm obw w pasie: 64-92cm, obw w biodrach: 98cm, poziom chłonności 650 mlW cenie zakupu otrzymasz alarm wybudzeniowy PJAMA oraz 2 szt. spodni chłonnych PJAMA w kolorze szarym z krótką nogawką do używania z alarmem oraz worek nieprzemakalny PJAMA do przechowywania użytych spodni chłonnych.

.
 


 Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.