PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Alarm PJAMA

Alarm PJAMA

  • Producent: PJAMA AB
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 420,00

Alarm PJAMA do spodni chłonnych PJAMA


Alarm PJAMA składa się z Nadajnika i Odbiornika, przeznaczony jest do używania ze spodniami chłonnymi PJAMA w kolorze szarym.

Nowe chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA dla osób z moczeniem nocnym przeznaczone są do codziennego użytku dla dzieci i osób dorosłych borykających się z problemem moczenia nocnego jako zabezpieczenie pościeli oraz materaca łóżka przed przemoczeniem spowodowanym nietrzymaniem moczu. Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA są wygodne, wykonane z oddychających specjalistycznych materiałów o właściwościach absorbcyjnych i oddychających. Ze spodni PJAMA można korzystać w domu, w czasie wyjazdów na zielone szkoły, kolonie, obozy, noclegi o u znajomych. Teraz możesz budzić się co rano w suchej pościeli, bowiem masz odpowiednie zabezpieczenie. Spodnie chłonne PJAMA absorbują ponad pół litra moczu pozostając suche na zewnątrz. Obszar chłonący ma kształt bokserek, dlatego spodnie PJAMA pochłoną mocz niezależnie od pozycji w jakiej śpi użytkownik. Teraz nowy model spodni chłonnych PJAMA współpracuje z alarmem wybudzeniowym PJAMA mając zadanie obudzić użytkownika w momencie pojawienia się moczu w nocy, po to by dziecko nauczyło się samodzielnie kontrolować pracę pęcherza w nocy. Nowe spodnie chłonne PJAMA posiadają kieszonkę wewnętrzną wewnątrz której znajdują się zatrzaski, do których przypina się Nadajnik PJAMA. W chwili pojawienia się moczu na majtkach alarm wybudzeniowy PJAMA wybudzi dziecko sygnałem dźwiękowym.

Alarm PJAMA jest bezprzewodowy można połączyć ze smartfonem za pomocą specjalnej bezpłatnej aplikacji DryGuardians firmy PJAMA w celu monitorowania przebiegu procesu terapii leczenia moczenia nconego i postępów dziecka.

Po użyciu odepnij ze spodni NADAJNIK PJAMA,  wywiń spodnie PJAMA na lewą stronę i upierz je w temperaturze do 60 stopni, poddaj wirowaniu na najwyższych obrotach, rozwieś w przewiewnym miejscu celem wysuszenia. Spodni PJAMA nie wolno suszyć w automatycznej suszarce. Nie stosować wybielacza ani środków zmiękczających.

Spodnie PJAMA powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Zawsze należy skonsultować powody występowania moczenia nocnego z lekarzem prowadzącym i dobrać odpowiednią, zaleconą przez lekarza formę leczenia tej dolegliwości.


Spodnie PJAMA dostępne są w wersji z długimi lub krótkimi nogawkami w pełnej rozmiarówce dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 


W cenie znajduje się Nadajnik PJAMA oraz jednostka alarmowa PJAMA (bez chłonnych spodni PJAMA w kolorze szarym, które należy dokupić osobno lub w zestawie z alarmem).
 Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.