PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
PJAMA Alarm ze spodniami chłonnymi

PJAMA Alarm ze spodniami chłonnymi

  • Producent: PJAMA AB
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Rozmiar spodni PJAMA:
  • Ilość
    Cena: 1 522,00 1 500,00

 Alarm ze spodniami chłonnymi PJAMA (kolor szary) - długa nogawka

Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA dla osób z moczeniem nocnym przeznaczone są do codziennego użytku dla dzieci i osób dorosłych borykających się z problemem moczenia nocnego jako zabezpieczenie pościeli oraz materaca łóżka przed przemoczeniem spowodowanym nietrzymaniem moczu. Chłonne spodnie piżamowe wielokrotnego użytku PJAMA są wygodne, wykonane z oddychających specjalistycznych materiałów o właściwościach absorbcyjnych i oddychających. Ze spodni PJAMA można korzystać w domu, w czasie wyjazdów na zielone szkoły, kolonie, obozy, noclegi o u znajomych. Teraz możesz budzić się co rano w suchej pościeli, bowiem masz odpowiednie zabezpieczenie. Spodnie chłonne PJAMA absorbują ponad pół litra moczu pozostając suche na zewnątrz. Obszar chłonący ma kształt bokserek, dlatego spodnie PJAMA pochłoną mocz niezależnie od pozycji w jakiej śpi użytkownik. Teraz nowy model spodni chłonnych PJAMA współpracuje z alarmem wybudzeniowym PJAMA mając zadanie obudzić użytkownika w momencie pojawienia się moczu w nocy, po to by dziecko nauczyło się samodzielnie kontrolować pracę pęcherza w nocy.
Nowy model spodni chłonnych PJAMA w kolorze szarym współpracuje z bezprzewodowym  alarmem wybudzeniowym PJAMA mając zadanie obudzić użytkownika w momencie pojawienia się moczu w nocy, po to by mógł on  samodzielnie kontrolować pracę pęcherza w nocy

Nowe spodnie chłonne PJAMA posiadają kieszonkę wewnętrzną wewnątrz której znajdują się zatrzaski, do których przypina się Nadajnik PJAMA. W chwili pojawienia się moczu na sodniach alarm wybudzeniowy PJAMA wybudzi dziecko sygnałem dźwiękowym. DO wyboru jest 7 rodzajów dźwięku alarmu oraz możliwość regulacji poziomu głośności.

Alarm PJAMA  można połączyć ze smartfonem za pomocą specjalnej aplikacji PJAMA w celu monitorowania przebiegu procesu terapii leczenia moczenia nocnego i postępów dziecka.

 

Spodnie PJAMA powinny być stosowane wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Zawsze należy skonsultować powody występowania moczenia nocnego z lekarzem prowadzącym i dobrać odpowiednią, zaleconą przez lekarza formę leczenia tej dolegliwości.

Spodnie PJAMA dostępne są w wersji z długimi lub krótkimi nogawkami w pełnej rozmiarówce dla dzieci:


98/104 cm obw w pasie : 51-67cm, obw w biodrach: 68cm,  poziom chłonności 300 ml
110/116 cm obw w pasie: 52-71cm, obw w biodrach: 73cm, poziom chłonności 350 ml
122/128 cm obw w pasie: 54-75cm, obw w biodrach: 79cm, poziom chłonności 400 ml
134/140 cm obw w pasie: 57-85cm, obw w biodrach: 83cm, poziom chłonności 550 ml
146/152 cm obw w pasie: 60-89cm, obw w biodrach: 87cm, poziom chłonności 560 ml
158/164 cm obw w pasie: 64-92cm, obw w biodrach: 98cm, poziom chłonności 650 ml


W cenie zakupu otrzymasz alarm wybudzeniowy PJAMA oraz 2 szt. spodni chłonnych PJAMA w kolorze szarym z długą nogawką do używania z alarmem oraz worek nieprzemakalny PJAMA do przechowywania użytych mokrych spodni chłonnych.

.Instrukcja prania

Po użyciu odepnij ze spodni Nadajnik PJAMA,  wywiń spodnie PJAMA na lewą stronę i upierz je w temperaturze do 60 stopni, poddaj wirowaniu na najwyższych obrotach, rozwieś w przewiewnym suchym miejscu celem wysuszenia. Spodnie chłonne PJAMA schną nieco dłużej niż zwykłe ubrania. Można je suszyć w automatycznej suszarce w delikatrnych programach w temp do 60 stopni. Nie należy stosować wybielacza ani środków zmiękczających. Nie należy prasować

 
 .


Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.