PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Bielizna chłonna dla dziewcząt UnderWunder Victoria (125 ml)

Bielizna chłonna dla dziewcząt UnderWunder Victoria (125 ml)

  • Producent: UnderWunder
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 145,00

Majteczki chłonne wielokrotnego użytku firmy UnderWunder model Victoria, to specjalna bielizna chłonna przeznaczona dla dzieci z problemem nietrzymania moczu, nadreaktywnego pęcherza i popuszczaniem moczu umożliwiająca dziecku normalne funkcjonowanie wśród równieśników podczas zajęć szkolnych, ćwiczeń oraz innych form aktywności. W bieliźnie UnderWunder Twoje dziecko może czuć się pewnie, niezależnie od incydentów popuszczenia lub nietrzymania moczu. Bielizna ta zatrzymuje i odprowadza nie tylko wilgoć, lecz również niweluje nieprzyjemny zapach. Bielizna UnderWunder posiada modny i wygodny design, uszyta jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują komfort użytkowania nawet po 100 praniach.

 

Unikalne rozwiązanie bielizny UnderWunder:

1. Wkłady absorpcyjne w kroczu składają się z czterech warstw materiałów chłonnych.

2. Warstwy chłonne odprowadzają i zatrzymują wilgoć.

3. Warstwy chłonne w kroczu są poszerzone w górnej i dolnej części aby zapewnić lepszą chłonność i komfort.

4. Bielizna UnderWunder produkowana jest w Europie, co stanowi gwarancję wysokiej jakości.Bielizna w kolorze granatowym z jasno różową ramówką 

5. Majteczki UnderWunder są wielokrotnego użytku, mogą być prane w pralce i używane tak często, jak jest to konieczne.

 

Bielizna UnderWunder pozwala z godnością i w komforcie funkcjonować w środowisku osobie z problemem nietrzymania moczu, moczenia dziennego czy popuszczania moczu, wpływając na poprawę samooceny i zwiększenie radości życia. Pojemność absorbcyjna wynosi 125 ml w ciągu 3 godzin. Produkt przeznaczony jest do stosowania w ciągu dnia, kiedy użytkownik przebywa w pozycji pionowej, nie nadaje się do stosowania w nocy.

Model Victoria, to granatowe majteczki obszyte różową bawełnianą lamówką. Dostępne również kolorze białym z różową lamówką oraz w purowym z białą lamówką. Preferowany kolor proszę wpisać w uwagach o zamówienia.

 

Majteczki dostępne są w następujących rozmiarach:

110/116 cm, 122/128 cm, 134/140 cm, 146/152cm oraz 158/164cm, 170/176 cm a także w wersji dla dorosłych


Producent Wyrobu:
  URIFOON BV Mennonietenbuurt 29, 1427 AX Amstelhoek, HOLANDIA, Tel: +31(0)297 - 760 001, Email: info@urifoon.nl

Autoryzowany dystrybutor:
 UCLIN Paweł Niedziałek, Al. Niepodległości 74A/27, 02-626 Warszawa, POLSKA tel. 508310393, email: uclin@op.plOstrzeżenie:
 To jest Wyrób Medyczny. Uzywaj go zgodnie z Instrukcją Obsługi lub etykietą. W razie wątpliwości skonsultuj się ze specjalistąOprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.