PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Grzebień elektroniczny na wszy ZAPX- X100

Grzebień elektroniczny na wszy ZAPX- X100

  • Producent: Visiomed Lab
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 99,00

Opis produktu

Wskazania:
Doskonały produkt do walki z pasożytami.

Właściwości:
Grzebień niszczy również pasożytnicze larwy i gnidy. Grzebień jest przeznaczony do wielokrotnego użytku, można go używać tak często jak jest to konieczne. Po każdym użyciu należy zdezynfekować grzebień. Nie wolno używać grzebienia ZAPX VM-X100 na mokre włosy.
Grzebień ZAPX VM-X100 to specjalne elektroniczne urządzenie. jest to doskonała alternatywa dla kremów, szamponów i innych preparatów owadobójczych. Grzebień elektroniczny ZAPX VM-X100 to specjalnie zaprojektowane urządzenie do walki z pasożytami zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jest to metoda całkiem bezbolesna i bardzo skuteczna. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębom grzebienia łatwo i szybko pozbędziesz się niechcianych gości. Między zębami grzebienia wytwarza się napięcie elektryczne, które paraliżuje owady, ale jest nieodczuwalne przez człowieka.


Sposób użycia:
Grzebienia należy używać tylko na suche włosy. Upewnij się, że urządzenie nie jest mokre ani wilgotne w trakcie pracy. Zaleca się użycie innych środków przeciw wszom (szamponu, kremu, itd.) po wyczesaniu włosów grzebieniem ZAP’X, aby uniknąć ponownego zakażenia.
1. Przesuń przycisk ON/OFF w górę. Brzęczący dźwięk oznacza, że grzebień działa i jest gotowy do pracy. 2. Przytrzymaj grzebień pod kątem 45° do głowy. Czarne zakończenia na zębach grzebienia muszą być zwrócone w stronę skóry głowy. Wszy zazwyczaj znajdują się w cieplejszych częściach głowy: za uszami i tuż nad karkiem. 3. Powoli przesuwaj grzebień wzdłuż włosów, pasmo po paśmie, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Włosy można czesać od nasady głowy ku końcówkom lub odwrotnie, zachowując kąt 45°. 4. Za każdym razem, gdy wesz zostanie zniszczona, brzęczący dźwięk na chwilę ustaje. Jeśli dźwięk nie pojawi się po 5 sekundach, usuń z grzebienia złapane wszy za pomocą małej szczoteczki dołączonej do urządzenia. Podczas czesania zwarcia powstałe w wyniku zetknięcia sąsiadujących zębów grzebienia mogą również prowadzić do wyciszenia urządzenia
Dokładnie przeczesz włosy na całej ich długości, zwłaszcza przy skórze głowy. Upewnij się, że wszystkie wszy zostały zniszczone, a gnidy usunięte. 6. Możesz używać grzebienia ZAP’X tak często, jak jest to konieczne. 7. Po wyczesaniu włosów zaleca się użycie środków odstraszających pasożyty, aby uniknąć ponownego zakażenia, zwłaszcza jeśli dziecko ma częsty kontakt z innymi dziećmi. 8. Jeśli zakażenie pasożytami jest w stanie zaawansowanym, zaleca się częste użycie grzebienia ZAP’X, najlepiej wieczorem przed snem.

DANE TECHNICZNE

SKU TOW004511
Kod EAN 3760165447405
BLOZ 7 9080558
Marka VISIOMED
Gwarancja 2 lata
Zasilanie Baterie
Waga 90g
Wymiary 11 x 5,5 x 1,5 cm
Dodatkowe informacje Żywotność baterii 6 godzin ciągłego działania, Zużycie energii < 40 mA podczas działania
Klasa podatku VAT 8%

 Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.