PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
 Czujnik moczu Malem Standard Sensor

Czujnik moczu Malem Standard Sensor

  • Producent: Malem Medical
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Cena: 68,00

Czujnik Moczu Malem Standard Sensor

Elektroniczny Czujnik Moczu Malem Standard Sensor, to niewielki płaski czujnik wilgoci wykonany z nierdzewnego pokrytego złotem tworzywa. Umieszcza się go wewnątrz podpaski, pieluchy lub specjalnej kieszonce przyszywanej do zewnętrznej strony majtek. Chodzi o to by czujnik znajdował się jak najbliżej miejsca w którym pojawiają się krople moczu. Pojawienie się moczu na czujniku wywołuje sygnał dźwiękowy lub wibrację w zależności od modelu i ustawień alarmu Malem. Czujnik moczu Malem Standard Sensor może być użytkowany z każdym modelem alarmu wybudzeniwoego Malem, poza bezprzewodowym Malem MO12.

Ponieważ na wyposażeniu każdego oferowanego przez UCLIN alarmu Malem znajduje się czujnik Easy Clip prosimy o  powiadomienie nas jeśli decydują się Państwo na czujnki moczu Malem Standard Sensor.

Czujnik moczu Malem Standard Sensor można dokupić i wpiąć swobodnie do każdego modelu alarmu Malem. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które preferują taki typ czujnika, które zgubiły czujnik lub tych które korzystają z używanego alarmu Malem.

Zalecanym zastosowaniem dla czujnika moczu Malem Standard Sensor jest korzystanie z niego przez osoby starsze lub przewlekle chore z problemem nietrzymania moczu. Dzięki takiemu czujnikowi opiekun takiej osoby jest informowany o konieczności dokonania zmiany podkładu, pieluchy i podjęcia czynności higienicznych aby nie dopuścić do odparzeń spowodowanych długotrwałym działaniem moczu na skórę.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.