PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Jednorazowe podkłady chłonne Neno Neo

Jednorazowe podkłady chłonne Neno Neo

  • Producent: KGK Trend
  • Ilość
    Cena: 28,00 21,00
Jednorazowe podkłady chłonne Neno Neo 60 x 90 cm

Duże i chłonne podkłady to ochrona, dzięki której materac, pościel czy koc nie ulegną zabrudzeniu i nie będą wymagały prania i wymiany za każdym razem.

Mając na uwadze komfort użytkowników, podkłady Neno Neo zaprojektowano tak, aby posiadały wysoką chłonność. Za sprawą 5-warstwowej struktury każdy egzemplarz błyskawicznie pochłania wilgoć, a co najważniejsze – nie przecieka. Używając Neno Neo nie musisz więc martwić się brakiem higieny i świeżości.

5 SUPER CHŁONNYCH WARSTW

— Miękka wierzchnia warstwa, która nie podrażnia skóry.
— Górna warstwa chłonna.
— Wkład natychmiastowo pochłania płyny, wilgoć i nieprzyjemne zapachy.
— Wytrzymała warstwa chłonna.
— Wodoodporna warstwa chroni przed przeciekaniem.

Brzydkie zapachy, choć przykre dla nosa, są nieodłączną częścią naszej fizjologii. Na szczęście mamy na nie sposób! 5-warstwowe podkłady Neno Neo zostały stworzone przy użyciu technologii anti-odour, neutralizującej nieprzyjemną woń.
Jednorazowe podkłady higieniczne Neno Neo to rekomendowany przez specjalistów wyrób medyczny,
Jeśli regularnie sprawujesz opiekę nad seniorami, na pewno docenisz uniwersalność podkładów Neno Neo. Są one niezastąpione w przypadku osób przewlekle chorych, posiadających problemy z chodzeniem i nietrzymaniem moczu. Delikatna warstwa wierzchnia nie podrażnia skóry i nie drapie. Umieszczona na spodzie warstwa wodoodporna zapobiega natomiast nieoczekiwanym przeciekom. Można stosować je nie tylko na codzień, ale również zabrać ze sobą na wyjazdy wakacyjne lub rehabilitacyjne. Doskonale zabezpieczą łóżko, tapczan, fotel, siedzisko przed zabrudzeniami.
Podkłady higieniczne Neno Neo, jako wyrób medyczny, sprawdzają się także po zabiegach chirurgicznych i ginekologicznych. Czysta, duża i chłonna powierzchnia stanowi świetne zabezpieczenie przy zmianie opatrunków oraz osłonę materaca lub wózka inwalidzkiego.
Jednorazowe podkłady higieniczne Neno Neo znajdą swoje zastosowanie w warunkach domowych, przychodniach, hospicjach, a także na oddziałach chirurgicznych, położniczych, geriatrycznych, medycyny paliatywnej, kardiologicznych, ortopedycznych i chorób wewnętrznych.
Składające się z 5 warstw podkłady Neno Neo charakteryzują się bardzo wysoką chłonnością, która została przetestowana przez SGS-CSTC zgodnie ze standardem ISO 11948-1:1996.

W opakowaniu zmajduje się 10 sztuk.


Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.