PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Czujnik moczu Easy Clip

Czujnik moczu Easy Clip

  • Producent: Malem Medical
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru
  • Cena: 82,00

Czujnik Easy Clip

Czujnik moczu Easy-Clip oferowany jest na wyposażeniu każdego alarmu wybudzeniowego Malem. Wtyczka czujnika umożliwia pracę czujnika z dowolnym alarmem marki Malem. Dlatego w przypadku zgubienia lub zniszczenia swojego czujnika można dokupić nowy. Użytkownicy korzystający z używanych alarmów wybudzeniowych marki Malem mają możliwość dokupienia nowego czujnika do swojego alarmu.

 

Alarm wybudzeniowy uczy dziecko samokontroli nad oddawaniem moczu w nocy. Wystarczy, że dziecko popuści kilka kropli moczu aby alarm zaczął działać. Dzięki temu dziecko budzi się i idzie do toalety, by tam opróżnić pęcherz. Podczas tej terapii dziecko nauczy się łączyć uczucie pełnego pęcherza z potrzebą obudzenia się i pójścia do toalety. Czujnik moczu Easy Clip pełni funkcję czujnika wilgoci.

 

Przygotowanie alarmu do pracy:

Czujnik  Easy-Clip podłącza się do alarmu przeźroczystą wtyczką, następnie podnosi się klapkę czujnika z napisem LIFT TO OPEN. Przed użyciem należy wyjąć z czujnika mały biały plastikowy lizaczek zabezpieczający i przypiąć szczęki czujnika po zewnętrznej stronie majtek  dziecka. Wystarczy podnieść klapkę czujnika i materiał majtek umieścić pomiędzy szczękami zaciskowymi czujnika, a następnie opuścić klapkę. Zastosowanie na czas terapii moczenia nocnego alarmem wybudzeniowym majtek bieliźnianych gwarantuje, że czujnik znajdzie się blisko ujścia cewki moczowej i natychmiastową reakcję alarmu na pojawienie się pierwszych kropli moczu. Spodnie od piżamy, jeśli ktoś lub w nich spać, można założyć na majtki z przypiętym do nich czujnikiem. Nie zaleca się przypinania czujnika bezpośrednio do piżamy.

Czyszczenie czujnika po użyciu jest bardzo proste gdyż wystarczy opłukać go pod bieżącą wodą lub przemyć łagodnym środkiem odkażającym i dokładnie osuszyć.

Uwaga:  Gwarancja na czujnik Easy Clip wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.