PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Majtki menstruacyjne Sporty Sis

Majtki menstruacyjne Sporty Sis

  • Producent: SiS Underwear
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 200,00


Majtki menstruacyjne Sporty Sis to model idealny dla aktywnych kobiet, ale również najbardziej chłonny ze wszystkich modeli majtek menstruacyjnych. Chłonny jak 10 zwykłych tamponów (90 ml). Majtki menstruacyjne nadają się jako zabezpieczenie przy niewielkim i średnim nietrzymaniu moczu u kobiet.

Nikt nie lubi rezygnować z aktywności, gdy pojawia się okres - jednak teraz to już nie problem. Majtki te stworzono z myślą o kobietach, żyjących aktywnie, które cenią sobie funkcjonalny, ale elegancki krój.

Model Sporty Sis zapewni Ci spokój w każdej sytuacji: w trakcie snu, lub intensywnych ćwiczeń. Podpaski i tampony mogą skutecznie utrudnić codzienne czynności, a ten dopasowany model pozwoli Ci zapomnieć o okresie na cały dzień, lub noc.

Bielizna menstruacyjna Sporty Sis jest dla Ciebie, jeśli:

  • prowadzisz aktywny tryb życia,
  • Twój okres jest bardzo obfity,
  • szukasz bielizny stylowej, dopasowanej i maksymalnie chłonnej.

Bielizna menstruacyjna to wielorazowy środek higieniczny, który możesz stosować w trakcie okresu, połogu i przy problemach z nietrzymaniem moczu.

Zakładasz je jak normalne majtki, następnie pierzesz i używasz ponownie. Cały proces jest w pełni bezpieczny i higieniczny.

Dzięki warstwie oddzielającej krew od ciała oraz przebadanym technologiom możesz być pewna skuteczności działania.

Korzystanie z bielizny menstruacyjnej można opisać w 3 krokach:

PIERWSZE UŻYCIE

Przed pierwszym użyciem wypierz swoje nowe majtki menstruacyjne w zimnej wodzie. Bawełna nabierze odpowiedniej chłonności. Następnie dobrze je dobrze wysusz, aby w warstwie chłonnej nie było wilgoci.

DO DZIEŁA!

Załóż je i zapomnij, że masz okres. W naszych majtkach menstruacyjnych możesz chodzić cały dzień lub noc (przy standardowym krwawieniu). Staraj się jednak nie przekraczać 12 godzin.

CO DALEJ?

Po użyciu dokładnie wypłucz bieliznę pod zimną wodą. Gdy pozbędziesz się krwi, wypierz je ręcznie lub w pralce. Użyj dodatkowych środków antybakteryjnych lub naturalnych środków do prania (bez gliceryny).

Zobacz, dlaczego warto wybrać naszą bieliznę

Majtki menstruacyjne baza wiedzy

 Zaznasz komfortu

Zapomnij o odparzeniach, dyskomforcie i podrażnieniach w trakcie okresu. Uwolnij się od nawracających infekcji powodowanych przez podpaski i tampony. Pozbądź się ciągłego stresu o przeciekanie w trakcie okresu zarówno w dzień, jak i w nocy.

 Oszczędność

Około 3000 zł wydasz w ciągu 5 lat, jeżeli Twój okres trwa 5 dni i jest średnio obfity, a Ty wybierasz podpaski popularnych marek. 5 par naszych majtek kupisz już za 700 zł i zapomnisz o dodatkowych wydatkach na co najmniej 5 lat.

 Polska produkcja

Każdy etap produkcji bielizny Sis odbywa się w Polsce i jest przez nas starannie kontrolowany. Kupując u nas, wspierasz lokalne biznesy i masz pewność co do jakości produktu i materiałów.

 Ekologia

Majtki menstruacyjne Sis to produkt wielorazowy, który pomoże Ci ograniczyć zużycie plastiku. Twoje ciało pokocha nasz eukaliptus o wiele bardziej niż plastik znajdujący się w podpaskach. Nie tylko nasza bielizna jest eko! Do jej pakowania używamy kartonowych pudełek nadających się do recyklingu, a nasze ulotki są w pełni biodegradowalne.

 Brak ryzyka

Tylko u nas pierwszą zakupioną parę majtek menstruacyjnych możesz zwrócić po przetestowaniu w ciągu 60 dni i otrzymać zwrot pieniędzy za zamówienie. Jesteśmy pewni jakości i skuteczności naszej bielizny.

 Skuteczność i bezpieczeństwo

Jedna para naszych majtek jest chłonna jak kilka tamponów, a warstwa absorbująca rozciąga się aż na Twoje plecy, co gwarantuje brak przeciekania, niezależnie od pozycji, w której się znajdujesz. Majtki Sis produkujemy z materiałów europejskiego pochodzenia, które zostały dokładnie przebadane - gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą, nawet alergiczną i wrażliwą.

 


Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.