PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Chłonny nieprzemakalny podkład  85 x 95 cm wielokrotnego użytku

Chłonny nieprzemakalny podkład 85 x 95 cm wielokrotnego użytku

  • Producent: CONNI
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 165,00
Podkład chłonny nieprzemakalny 85 x 95 cm Conni wielokrotnego użytku


Wyjątkowy produkt do zadań specjalnych - oddychający podkład chłonny nieprzemakalny wielokrotnego użytku- chroni łóżko i materac przed przemoczeniem, nie szeleści, nie powoduje odparzeń, nie powoduje spocenia. Podkład  wchłania do 2 litrów płynu.  Podkład jest wielokrotnego użytku, można prać go w pralce. Wyjątkowość podkładu Conni polega na tym, że płyn z powierzchniowej warstwy jest wchłaniany przez 3 kolejne warstwy podkłady, dzięki czemu nie rozlewa się poza podkład.  

Firma Conni wyeliminowała w przeciwieństwie do innych producentów podkładów nieprzemakalnych szkodliwe produkt takie, jak : PVC, latex oraz formaldehyd po to, by podkład był w pełni bezpieczny dla użytkownika. Dzięki temu użytkownik może spać bezpośrednio na podkładzie umieszczonym na łóżku. Hygroskopijny system 4 warstw sprawia, że podkład wchłania i odprowadza ciecz w głąb tak by skóra użytkownika nie była narażona na odparzenia. 

Uniwersalny wymiar 85 x 95 cm pasuje niemal na wszystkie rodzaje łóżek, zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Podkład nie przesuwa się po łóżku nawet, gdy użytkownik śpi aktywnie przewracając się z boku na bok.


Produkt jest oddychający, dzięki czemu użytkownik nie odparza się i nie poci korzystając z podkładu. Produkt nie szeleści. Jest lekki i łątwo spakować go na podróż. Podkład dostępny jest w kolorze ciemno niebieskim. Obszyty jest lamówką. Można z niego korzystać ponad kilkaset razy nie powodując utraty jego atrybutów.


Prać w pralce w temperaturze w temp do 80 stopni, nie stosować płynów zmiękczających do płukania, ani wybielaczyOprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.