PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Szczelne wodoodporne majtki kąpielowe dla dzieci

Szczelne wodoodporne majtki kąpielowe dla dzieci

  • Producent: Suprima GmbH
  • Dostępność: Wysyłamy w 24h
  • Ilość
    Cena: 390,00
Szczelne wodoodpornie majtki kąpielowe dla dzieci


Wiele osób w obawie przed ryzykiem infekcji w wyniku kontaktu z wodą z basenu, nie korzysta z aktywności w wodzie. Osoby borykające się z nietrzymaniem moczu unikają aktywności w akwenach wodnych.

Firma UCLIN oferuje specjalistyczny produkt produkcji niemieckiej firmy SUPRIMA - szczelne wodoodporne majtki kąpielowe, które zabezpieczają użytkownika przed kontaktem miejsc intymnych z wodą z basenu. Szczelne wodoodporne majtki kąpielowe można nosić bezpośrednio na ciało pod własny stój kąppielowy lub jako samodzielne majtki pływackie.

Elastyczny poliamid z poliuretanową powłoką stanowią szczelną wodoodporną barierę, dzięki której miejsca intymne nie będą narażone na kontakt z wodą z basenu. Majtki te mogą stosować również osoby z inkontynencją kałową i/lub urologiczną, którym potrzebna jest aktywność w wodzie przy jednoczesnym zachowaniu komfortu bezpieczeństwa i dyskrecji niezależnie od rodzaju inkontynecji.

Majtki uszczelnione są dodatkowo taśmami silikonowymi wszytymi w obrębie pachwin oraz pasa, których zadaniem jest przyssanie się di ciała. Dodatkową formą zabezpieczenia szczelności są gumki z zaciskami, które można indywidalnie regulować w zależności od potrzeb. Warunkiem uzyskania pełniej szczelności majtek jest odpowiednie dobranie rozmiaru tak aby zapewnić dobre przyleganie. Produkt za duży nie spełni swojej funkcji. Uwaga - u niektórych ososób, z wklęsłością w linii kręgosłupa majtki mogą nie przylegać idealnie, co może skutkować brakiem 100 procentowej szczelności. Prosimy zwrócić uwagę nna specyfikę swojej budowy ciała przed dokonaniem zakupu.

Z majtek można korzystać bezpośrednio założonych na ciało, ponieważ mają wygląd majtek kąpielowych, lub schować je pod własnym zwykłym strojem pływackim. NIe wymagają stosowania wkładów chłonnych. Stanowią doskonałą barierę szczelności zarówno dla osób, które w wyniku ryzyka infekcji obawiają się korzystać z aktywności w wodzie, jak i dla osób z nietrzymaniem moczu i/lub kału.

Majtki dostępne są w następującyh rozmiarach dla dzieci wyłącznie w kolorze czarnym :

Rozmiar          Obwód w pasie:        Obwód w biodrach:         Obwód w pachwinie:

116 cm        48-64 cm               64-74 cm                       32-40 cm
128 cm        52-68 cm               68-84 cm                       36-44 cm
140 cm        56-70 cm               70-88 cm                       40-48 cm
152 cm        60-74 cm               74-94 cm                       44-50 cm
164 cm        64-80 cm               80-100 cm                     48-56 cm    

Wybrany rozmiar  należy wpisać w Uwagach do zamówienia.

Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.