PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Alarm wybudzeniowy CLIPPO 8 dźwięków z wibracją

Alarm wybudzeniowy CLIPPO 8 dźwięków z wibracją

 • Producent: Rodger BV
 • Dostępność: Chwilowy brak towaru
 • Cena: 375,00

Alarm wybudzeniowy CLIPPO 

to alarm dla dzieci, które z powodu głębokiego snu wymagają dodatkowej stymulacji. Alarm wybudzeniowy CLIPPO jest niewielki i wygodny w użytkowaniu - alarm mocuje się do piżamki za pomocą magnetycznego klipsa, zaś czujnik moczu przypina się do własnej bielizny dziecka po zewnętrznej stronie, tak by nie miał kontaktu ze skórą.

Alarm wybudzeniowy CLIPPO posiada 8 sygnałów dźwiękowych i wibrację uruchamianą w zależności od potrzeb użytkownika, który ma możliwość ustawienia następujących opcji :

 1. Sygnał dźwiękowy,
 2. Sygnał dźwiękowy połączony z wibracją lub
 3. Wibracja.

Dodatkowo, można regulować poziom głośności w zakresie 1-3.

U dzieci, które zapadają w bardzo głęboki sen lub mają problemy z dobudzeniem się można ustawić budzenie sygnałem dźwiękowym połączonym z silną wibracją. Aparat przypięty do piżamki zaczyna silnie drgać w chwili pojawienia się moczu na majtkach dając taki efekt, jakby rodzić potrząsał dziecko za ramię.

Sprawdź rodzaje sygnałów dźwiękowych
 8 dźwięków z wibracją
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Alarm wybudzeniowy CLIPPO sprzedawany jest w zestawie z czujnkiem moczu Clippo oraz kompletem baterii. W skład zestawu wchodzi również kalendarz sukcesów z kompletem naklejek w formie gratulacyjnego kciuka.

SPOSÓB DZIAŁANIA:

Alarm przypina się do góry od piżamki za pomocą magnetycznego klipsa, kabelek łączący alarm z czujnikiem prowadzi się po linii brzucha pod piżamką. Czujnik Clipp należy przypiąć do własnej bieliżny dziecka od strony zewnętrznej. Zaleca się, aby na czas leczenia dziecko spało w majtkach ponieważ czujnik jest wówczas przypięty do tej części materiału, która znajduje się najbliżej cewki moczowej. Dzięki temu alarm zadzwoni natychmiast po pojawieniu się pierwszych kropli moczu. Obudzone dziecko wstaje, udaje się do toalety, wyłącza alarm i oddaje mocz do toalety, podejmuje czynności higieniczne i założywszy nowe suche majtki, do których przypina czujnik układa się do snu. Takie regularne wybudzanie w momencie osiągnięcia pełnej pojemności pęcherza przez okres 3 miesięcy nauczy dziecko świadomej kontroli nad funkcją pęcherza w nocy.

Zalety alarmu CLIPPO:

 • - 3 tryby pracy: dźwięk, dźwięk połączony z wibracją lub sama wibracja
 • - alarm idealny dla dzieci, które dzielą pokój z rodzeństwem (dzięki wibracji pozostałe rodzeństwo nie zostanie obudzone ze snu)
 • - regulacja poziomu głośności
 • - 8 sygnałów dźwiękowych do wyboru
 • - funkcja random
 • - wygodny sposób mocowania alarmu do ubrania bez agrafek, bez konieczności przeszywania piżamki
 • - czujnik w formie klipsa (nie ma kontaktu ze skórą dziecka) przypina się bezpośrednio do majtek

 

DANE TECHNICZNE

Waga: 53 g

Wymiary: 53 x 50 17 mm

Zasilanie: dwie baterie AA

Długość kabelka: 75 cm

Gwarancja na alarm: 1 rok

Gwarancja na czujnik: 1 rok

Kalendarz Sukcesów:

Do każdego alarmu załączamy bezpłatnie kalendarz sukcesów, w którym można wpisywać dowolne znaki oznaczające mokrą i suchą noc. Zestaw naklejek w postaci uśmiechniętych buziek oraz sympatycznych kroplek, którymi dziecko będzie własnoręcznie zaznaczać efekt uzyskany danej nocy - można dokupić za jedyne 10 zł w dziale "Akcesoria do alarmów".

Kalendarz należy prowadzić nieprzerwanie przez 12 tygodni od chwili rozpoczęcia terapii alarmem wybudzeniowym. Uzyskanie przez dziecko 14 kolejno następujących po sobie nocy suchych stanowi sukces i podstawę do stopniowego wycofywania alarmu z użycia. Kalendarz wraz z naklejkami jest dla dziecka wysoce motywującym i wspierającym czynnikiem w przebiegu terapii a rodzicom  i lekarzowi prowadzącemu ułatwia śledzenie postępów w terapii.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.