PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Zestaw 3: alarm Malem Gold + podkład nieprzemakalny

Zestaw 3: alarm Malem Gold + podkład nieprzemakalny

  • Producent: Malem Medical
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru
  • Cena: 445,00 430,00

Zestaw specjalny :

alarm wybudzeniowy Malem Gold oraz podkład nieprzemakalny wielokrotnego uzytku frotte o wymiarach 90 x 140 cm

 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wygodny zestaw, w którego skład wchodzi:

- alarm wybudzeniowych Malem Gold wyposażony w 8 sygnałów dźwiękowych oraz dodatkowo funkcję wibracji ułątwiającą wybudzenie się ze snu dzieciom które zapadają w bardzo głęboki sen i mają trudności z dobudzeniem lub dla osób dorosłych z nietrzymaniem moczu

- hypoalergiczny nieprzemakalny podkład wielokrotnego użytku o wymiarach 90 x 140 cm w kolorze białym zabezpieczający materac łóżka przed przemoczeniem. Szczególnie przydatny podczas pierwszych dni korzystania z alarmu wybudzeniowego.

Do każdego alarmu załączamy bezpłatnie kalendarz sukcesów, w którym można wpisywać dowolne znaki oznaczające mokrą i suchą noc. Zestaw naklejek w postaci uśmiechniętych buziek oraz sympatycznych kroplek, którymi dziecko będzie własnoręcznie zaznaczać efekt uzyskany danej nocy - można dokupić za jedyne 10 zł w dziale "Akcesoria do alarmów".

Ponieważ na wyposażeniu każdego oferowanego przez UCLIN alarmu Malem znajduje się czujnik moczu Easy Clip prosimy o  powiadomienie nas jeśli decydują się Państwo na czujnki moczu Malem Standard Sensor.

 

Dla osób z nietrzymaniem moczu, NTM, moczeniem dziennym, lub przewlekle chorych leżących zalecany jest czujnik moczu Malem Standard Sensor.  Elektroniczny czunik moczu Malem Standard Sensor, to niewielki płaski czujnik wilgoci wykonany z nierdzewnego pozłacanego tworzywa. Umieszcza się go wewnątrz pieluchy, podkładu chłonącego, podpaski lub wkładki urologicznej, tak by czujnik znalazł sie jak najbliżej ujścia cewki mcozowej. Pojawienie się moczu na czujniku wywołuje sygnał dźwiękowy lub wibracyjny w zależności od modelu alramu Malem.

 

Dzięki czujnikowi moczu Malem Standard Sensor opiekun osoby starszej borykającej się z problemem nietrzymania moczu NTM jest informowany o konieczności dokonania zmiany podkładu, pieluchy i podjęcia czynności higienicznych, a by nie dopuścić do powstania odparzeń spowodoanych długotrwałym działaniem moczu na skórę. Aktywnie żyjąca osoba z nietrzymaniem moczu może mieć alarm zawsze przy sobie (przypięty do ubrania lub schowany w kieszeni) i być dyskretnie poprzez wibrację informowana o rozpoczęciu mikcji i konieczności udania się do toalety.

 

 

Wartość zestawu wynosi 520 zł - kupując u nas gotowy zestaw oszczędzacie Państwo i zapłacicie za niego jedynie 499 zł.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.