PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Poduszka wibracyjna Vibes

Poduszka wibracyjna Vibes

Poduszka wibracyjna Vibes

Dodatkowa opcja wyposażenia alarmu wybudzeniowego Rodger. Ponieważ niektóre dzieci z problemem moczenia nocnego zapadają w bardzo głęboki sen i trudno jest rodzicom je dobudzić, a sam sygnał dźwiękowy alarmu wybudzeniowego może okazać się niewystarczający - poduszka wibracyjna Vibes podpięta do alarmu Rodger generuje w chwili pojawienia się moczu na majtkach sensorycznych Rodger silne drgania, które obudzą nawet najmocniej śpiącą osobę.

Poduszka wibracyjna Vibes wykonana jest z plastiku w kształcie koła o średnicy 12 cm. Wkłada się ją do poszewki poduszki lub jaśka, na którym śpi dziecko. Silne wibracje generowane w chwili zmoczenia majtek obudzą dziecko wraz z równolegle rozlegającym się sygnałem dźwiękowym. Wyłączenie wibracji poduszki Vibes następuje w chwili wyłączenia dźwięku alarmu poprzez naciśnięcie czerwonej diody znajdującej się na odbiorniku alarmu wybudzeniowego Rodger.

Ponieważ zasilanie poduszki Vibes odbywa się poprzez alarm wybudzeniowy, zaleca się aby Odbiornik alarmu podłączony był do źródła zasilania (tj. do kontaktu). Zasilanie bateriami może okazać się zbyt słabe do jednoczesnego zasilenia poduszki oraz alarmu.

Poduszka wibracyjna Vibes ma również inne zastosowania, np.dla osób głuchoniemych - podpięta do budzika zastępuje sygnał dźwiękowy budzika, podpięta do telefonu pełni rolę sygnalizatora mechanicznego.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.