PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Alarm wybudzeniowy Noppy

Alarm wybudzeniowy Noppy

Alarm wybudzeniowy Noppy, to Wyrób Medyczny klasy I spełniający wymogi Dyrektywy 942/EEC dla wyrobów medycznych przeznaczony do terapii monosymptomatycznego moczenia nocnego u dzieci i młodzieży przez okres 3 miesięcy zgodnie z Zaleceniami Polskiej Grupy Ekspertów Polskiego Towarzystwa Uroligii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Nefrologii Dziecięcej powołanej przez Ministra Zdrowia RP. To najprostszy i jednocześnie najtańszy alarm wybudzeniowy do leczenia moczenia nocnego, jaki jest dostępny na rynku polskim.

Alarm wybudzeniowy Noppy zakłada się na rękę jak zegarek prowadząc kabelek pod rękawem piżamki aż do majtek. Zatrzaski mini czujnika należy spiąć razem tak, by materiał majtek znalazł się pomiędzy zatrzaskami w miejscu, gdzie spodziewamy się pojawienia się pierwszych kropli moczu, tak by nie przebić materiału.

W chwili rozpoczęcia przez dziecko procesu oddawnia moczu rozlegnie się głośny sygnał dźwiękowy, który obudzi dziecko. Obudzone dziecko udaje się do toalety, wyłącza alarm rozpinając zatrzaski czujnika,  opróżnia pęcherz i podejmuje czynnosci higieniczne. Zatrzaski czujnika wystarczy przepłukać wodą i osuszyć przed ponownym użyciem. Następnie czujnik należy przypiąć do suchych, czystych, wcześniej przygotowanych majtek i ułożyć się do snu.

Z czasem Twoje dziecko będzie wstawać samodzielnie, by opróżnić pęcherz, bez udziału alarmu. Kiedy łóżeczko pozostanie suche przez kolejne 14 nocy - alarm nie będzie już potrzebny. Należy go wówczas stopniowo wycofać zakładając go co drugą, a potem co trzecią noc.

Poziom głośności alarmu można dowolnie regulować w zależności od potrzeb. Maksymalna głośność urządzenia wynosi 90 decybeli. UWAGA: Nie wszystkie dzieci akceptują zbyt głośne dźwięki, inne z uwagi na głęboki sen potrzebują głośniejszej stymulacji.U dzieci które zapadają w głęboki sen i trudno im się wybudzić - alarm Noppy można przypiąć do góry od piżamki aby sygnał dźwiękowy rozbrzmiewał w pobliżu ucha. Z naszym alarmem sami możecie decydować jakiej stymulacji dźwiękowej potrzebuje Wasze dziecko.

Alarm Noppy w skrócie

- HIT w klasie niedrogich alarmów dobrej jakości
- z możliwością regulacji poziomu głośności
- nie wymaga trafienia strumieniem moczu w czujnik
- nie wymaga przerabiania bielizny ani przyszywania uciążliwych kieszonek
- pełen komfort i wygoda w użytkowaniu, czujnik nie wypada z majtek i nie drażni dziecka
- prosty sposób wyłączania alarmu i utrzymania czujnika w czystości
- można nosić go na ręku lub przypiąć do piżamki


W cenie alarmu otrzymasz: alarm Noppy wraz baterią i kompletem trzech nakładek w postaci wesołych zwierzątek: misia panda motylka oraz biedronki. Starsze dzieci mogą korzystać z alarmu bez nakładek. Noppy perfekcyjnie umila proces leczenia, dzięki czemu efekty w postaci suchych nocy widać już po kilku-kilkunastu tygodniach stosowania alarmuOto tylko niektóre z licznych prawdziwych opinii, jakie otrzymujemy od zadowolonych Rodziców:


Q_X (24) (Kupujący) Pozytywny czw 09 cze 2011 07:06:52 CEST 1608937794 - Oceniam alarm wybudzeniowy po około dwóch tygodniach użytkowania przez mojego sześciolatka. Zakup był objawem desperacji po ponad roku bezowocnej walki z problemem. Tak na serio i bez fałszywej reklamy, TO DZIAŁA ! Kontakt, wysyłka, itp ... POZYTYW

JedrzejczakE (45) (Kupujący) Pozytywny pon 01 sie 2011 15:14:02 CEST 1726260682 - Wszystko super. Polecam serdecznie Sprzedającego i DZIĘKUJĘ za umożliwienie mi nabycia tak wspaniałego urządzenia!!! Transakcja przeprowadzona bez zarzutu. Szybka wpłata miły kontakt. P O L E C A M innym Allegrowiczom.

kamillo19882 (269) (Kupujący) Pozytywny pon 18 lip 2011 22:50:25 CEST 1690132779 - Miło jest robić zakupy jednego dnia, a następnego otwierać drzwi kurierowi. Po prostu - WIELKI POZYTYW.

angela31326 (43) (Kupujący) Pozytywny sob 16 lip 2011 12:54:09 CEST 1710027212 - Bardzo dobry kontakt. Błyskawiczna przesyłka. Alarm rewelacja! Żałuję,że wcześniej się o nim nie dowiedziałam...Zadziałał już na drugi dzień...i stan ten się, co najważniejsze, utrzymuje..jesteśmy bardzo szczęśliwi. Polecam z całego serca. Warto.

AGARUTKO (605) (Kupujący) Pozytywny sob 31 mar 2012 10:37:22 CEST 2157248712 - Odpowiedz pokaż ukryj Alarm stosujemy od 4 tygodni, było już 5 kolejnych dni suchych, mokro, teraz 7 dni kolejnych sucho. żałuje że nie kupiłam go wcześniej, był za drogi - pieluchy kosztują więcej, córka sama go zakłada, u nas sprawdził sie rewelacyjnie, POLECAM -WARTO ! Dziękuję za zakup i serdecznie POLECAM innym tego Allegrowicza Pozytywny , pią 23 mar 2012 07:01:45 CET


 

DANE TECHNICZNE:

Waga: 15 g

Wymiary: średnica 1,5 cm

Zasilanie: bateria pastylkowa CR1632

Długość kabelka: 125 cm

Gwarancja na alarm: 6 miesięcy

Gwarancja na czujnik: 6 miesięcy

Kalendarz Sukcesów:

Do każdego alarmu załączamy bezpłatnie kalendarz sukcesów, w którym można wpisywać dowolne znaki oznaczające mokrą i suchą noc. Zestaw naklejek w postaci uśmiechniętych buziek oraz sympatycznych kroplek, którymi dziecko będzie własnoręcznie zaznaczać efekt uzyskany danej nocy - można dokupić za jedyne 10 zł w dziale "Akcesoria do alarmów".

Kalendarz należy prowadzić nieprzerwanie przez 12 tygodni od chwili rozpoczęcia terapii alarmem wybudzeniowym. Uzyskanie przez dziecko 14 kolejno następujących po sobie nocy suchych stanowi sukces i podstawę do stopniowego wycofywania alarmu z użycia. Kalendarz wraz z naklejkami jest dla dziecka wysoce motywującym i wspierającym czynnikiem w przebiegu terapii a rodzicom  i lekarzowi prowadzącemu ułatwia śledzenie postępów i przebiegu procesu leczenia moczenia nocnego.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.