PolskiEnglish

Producent

Masz pytania? zadzwoń lub napisz

22 844 01 71 lub 508 31 03 93

uclin@op.pl Formularz kontaktowy
Informacje o produkcie
Neoprenowe spodenki pływackie SPLASH

Neoprenowe spodenki pływackie SPLASH

  • Producent: Splashaobout
  • Dostępność: Na zamówienie
  • Ilość
    Cena: 140,00

 

Neoprenowe spodenki pływackie Splashabout

Spodenki pływackie Splash Jammers są bardzo proste w użyciu i niezwykle skuteczne – żadnych wiązań, brak rzepów. TO DZIAŁA! Spodenki pływackie Splash Jammers są pomocne w zachowaniu czystości i komfortu podczas aktyności fizycznej w wodzie. Stanowią zabezpieczenie przed niekontrolowanm zanieczyszczeniem wody basenowej z powodu nietrzymania moczu lub kału. Spodenki uszyte są z kolorowego neoprenou o grubości 1 mm , który w obrębie ud oraz pasa pokryty jest od wewnątrz silikonowymi pasami uszczelniającymi. 

  • Miękki i wygodny neopren z szerokim pasem ściągacza z nylonu / elastanu w talii oraz dodatkowym zabezpieczeniem w postaci paska silikonu na wewnętrznej stronie nogawki, zapobiegają wydostaniu się nieczystości na zewnątrz spodenek.
  • Upewnij się, że spodenki Splash Jammers mają odpowiedni rozmiar – zbyt luźne nie będą skuteczne!
  • Elastan traci swoje właściwości pod wpływem ciepła, światła słonecznego i substancji chemicznych. W celu przedłużenia używalności i elastyczności spodenek do pływania Splash Jammers wypłucz je w zimnej wodzie po wyjściu z basenu, by wszystkie chemikalia zostały szybko spłukane. Jeśli elastan straci swoje właściwości, skuteczność spodenek zmniejszy się.
  • Suszyć z dala od słońca i źródeł ciepła.
  • W celu natychmiastowego użycia (po czyszczeniu), zawiń spodenki w ręcznik i wyciśnij – spodenki są gotowe do użycia bez uczucia dyskomfortu dla użytkownika.


Rozmiary

Spodenki Jammers występują w rozmiarach:

        

XSmall talia 60-72 cm, udo 35-43 cm*

Small talia 66-76 cm, udo 39-47 cm*

Medium talia 72-86 cm, udo 43-52 cm*

Large talia 78-88 cm, udo 46-56 cm*

XLarge talia 83-96 cm, udo 48-60 cm*

* podane wymiary są wartościami zmierzonymi centymetrem na rzeczywistych produktach. Prosimy nie sugerować się wymiarami podanymi na metce produktu.

Jak prawidłowo dobrać rozmiar: Przy wyborze rozmiaru prosimy kierować się tylko i wyłącznie podanymi wymiarami. Jeśli zmierzony obwód wypada w okolicy maksymalnej wartości podanej przy danym rozmiarze, sugerujemy wybór większego rozmiaru. W przypadku okolicy minimalnej wartości, radzimy wybór mniejszego rozmiaru. Pielucha musi być dobrze dopasowana, nie może być zbyt opinająca ani zbyt luźna.Oprogramowanie KQS.store | Projekt i realizacja: AWESO

© uClin.pl Moczenie Nocne. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.